Niesamowity mecz,piękny gol Sławka Sekuły.

Powiśle Ochodza-Kliny Kraków 5-3

Marek Sekuła 3

Kamil Piszczek 1

Sławek Sekuła 1

Piskorz-Lempart-Cerek,Grzebinoga,Piskorz-Urban,M.Sekuła,K.Piszczek,S.Sekuła-Kamil Piszczek

opis

Powiśle w tym meczu wystąpiło w 10.... kontuzje Maślanki,Pospuły,Szymusia,Kotuli oraz nie obecność Kapery,Łukasza Sekuły i Mateusza Piszczka zmusiła nas o grania w 10 przeciwko 11zawodników Klin.

Na początku meczu osłabienia widać nie było,pierwszego gola zdobył M.Sekuła,poradził sobie z obrońcą i zbiegł do środka pola karnego strzelając obok wychodzącego bramkarza,w kolejnej akcji było już 2-0,Marek Sekuła zagrał prostopadłą piłkę do której wybiegł Kamil Piszczek,napastnik Powiśla zachował się znakomicie,minął bramkarza i z ostrego kąta wpakował piłkę do bramki.Niestety brak jednego zawodnika było widać pod koniec pierwszej połowy,Powiśle opadło z sił czego efektem były dwie stracone bramki,po pierwszej połowie remis 2-2.

Brawa dla każdego za walkę i granie w 10.