Powisle Ochodza-Strzelcy Kraków

Kamil Piszczek x3

Paweł Urban(głową)

skład

Piskorz-Pospuła,Piskorz,Lempart,Grzebinoga(M.Piszczek)-Urban,Ł.Sekuła(T.Sekuła),S.Sekuła,Szymuś(Kozera),M.Sekuła,K.Piszczek

Opis:

Wynik otworzył Paweł Urban,który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Karola Grzebinogi,i głową skierował piłkę do bramki.Takim wynikiem zakończyła sie pierwsza połowa,ale bramek dla Powiśla powinno byc znacznie więcej,ale w tym dniu szwankowała skuteczność.

W drugiej połowie mecz wyglądał tak samo,bramki padły dopiero w ostatnim kwadransie meczu.Najpierw Kamil Piszczek po podaniu Urbana wyszedł sam na sam i w ostatnim momencie "dziubnął" piłkę obok bramkarza,kolejną bramkę zdobył także Kamil Piszczek,wykorzystał podanie Tobiasza Sekuły,poradził sobie z obrońcą i pewnie uderzył obok bramkarza.Ostatnią bramkę i zarazem swoją trzecią zdobył Piszczek,Marek Sekuła zagrał do Sławka Sekuły,ten uderzył na bramkę,bramkarz odbił piłkę na bok a Kamil Piszczek z ostrego kąta wpakował piłkę do bramki: