Powiśle-Płomień Kostrze 6-4

W meczu drugiej kolejki Powiśle Ochodza pokonało Płomień Kostrze 6-4 i zdobyło swoje pierwsze punkty w tym sezonie,dzięki czemu drużyna z Ochodzy awansowała na 8 miejsce w tabeli.

bramki:

Łukasz Sekuła x3

Marek Sekuła x2

Dawid Piskorz(głową)

skład:

Piskorz-Lempart,Dybek,Grzebinoga(Kotula),Piskorz-Urban,S.Sekuła,K.Piszczek(Szymuś),Ł.Sekuła(T.Sekuła)-Kamil Piszczek,Marek Sekuła

opis:

Powiśle na początku meczu szybko zdobyło dwie bramki.Wynik otworzył Łukasz Sekuła który bardzo ładnym uderzeniem od poprzeczki zdobył bramkę.Na 2-0 podwyższył Dawid Piskorz po wrzutce z wolnego Kamila Piszczka.Niestety Płomień zdobył bramkę kontaktową po uderzeniu z pola karnego.Pod koniec pierwszej połowy na 3-1 strzelił Łukasz Sekuła który chciał wrzucać w pole karne,ale wyszedł z tego piękny strzał.

W drugiej połowie z karnego podwyższył Marek Sekuła,na 5-1 trafił Łukasz Sekuła,dla którego było to hattrick w tym meczu.Pewne prowadzenie jednak bardzo "zgubiło" Powiśle,w ostępie kilkunastu minut gospodarze stracili 3 bramki i zrobiło sie 5-4.Na szczęście w końcówce Powiśle zdobyło szóstego gola,Kamil Piszczek pięknie zagrał pomiędzy obrońcami do Marka Sekuły a ten pewnie strzelił w sytuacji sam na sam.