Tęcza II Piekary-Powisle Ochodza 1-5

W wyjazdowym meczu Powiśle wygrało z rezerwami Tęczy Piekary 5-1.Dzięki tej wygranej drużyna z Ochodzy zapewniła sobie awans do B-klasy !GRATULUJEMY !

Kamil Piszczek x2

Łukasz Sekuła

Piskorz-Lempart,Piskorz,Grzebinoga(Cerek),Dybek-Urban,S.Sekuła,K.Piszczek(Kapera),Ł.Sekuła-Kamil Piszczek,Marek Sekuła

Mecz dla Powiśla nie układał się dobrze,szybko stracona bramka strzałem prosto z rożnego utrudniła gre gościom.Na szczęście w drugiej połowie gra wyglądała już znacznie lepiej,wyrównał Marek Sekuła,Daniel Piskorz wykopał piłkę z własnego pola karnego,ta dzięki pomocy wiatru trafiła do Sekuły a ten przyjął piłkę i pewnie strzelił przy słupku bramki,na 2-1 nie trzeba było długo czekać,Kamil Piszczek zgrywa piłkę do M.Sekuły a ten pewnym strzałem wyprowadza Powiśle na prowadzenie,po tej bramce worek z golami otworzył się na dobre,Marek Sekuła odegrał do Kamila Piszczka ten oddał lekki strzał po ziemi zza pola karnego i zdobył bramkę,w kolejnej akcji już było 4-1,Urban zagrał do M.Sekuły który przerzucił piłkę na środek pola karnego,w sytuacji sam na sam znalazł się nie kto inny jak Kamil Piszczek i zdobył kolejnego gola,w ostatniej akcji padł najpiękniejszy gol tego spotkania,po centrze z rożnego obrońcy wybili piłkę na skraj pola karnego,tam czekał już Łukasz Sekuła i kapitalnym wolejem zdobył ostatnią bramkę.