Powiśle Ochodza-Sankowia Sanka 11-1

W ostatnim meczu w tym sezonie na własnym boisku Powiśle rozbiło Sankę aż 11-1.Dzięki tej wygranej Powiśle pozostanie liderem tabeli już do końca rozgrywek.!

bramki:

Marek Sekuła x4

Kamil Piszczek x4

Łukasz Sekuła x2

Łukasz Kapera

skład
Piskorz-Lempart,Piskorz,Grzebinoga,K.Piszczek-Urban,Kapera,Ł.Sekuła,S.Sekuła-Kamil Piszczek, Marek Sekuła

W ostatnim meczu na własnym boisku Powiśle rozgromiło Sankę aż 11-1

Już w pierwszej minucie było 1-0,Urban zagrał do Marka Sekuły ten chciał strzelać ale wyszło z tego doskonałe podane do Kamila Piszczka który z bliska pewnie trafił do siatki.Kolejną bramkę zdobył Marek Sekuła,po zagraniu Sławka Sekuły znalazł się sam przed bramkarzem i pewnie uderzył po ziemi.Trzecią bramkę i zarazem najpiękniejszą zdobył Łukasz Sekuła,Urban wycofał piłkę przed pole karne a Łukasz Sekuła kapitalnym strzałem po ziemi nie dał szans bramkarzowi.W tej połowie bramki strzelali jeszcze Marek Sekuła najpierw uderzył między nogami bramkarza a później trafił jeszcze z 5 metrów.Kolejne swoje bramki dołożył jeszcze Kamil Piszczek,obie identyczne z koło 6-7 metrów po podaniach Sekuły.Ale to nie był koniec jeszcze bramek na tą połowę,swoją bramkę po podaniu Kapery dołożył jeszcze Łukasz Sekuła oraz wspomniany wcześniej Łukasz Kapera który dobił wcześniejszy strzał który odbił przed siebie bramkarz.Wynik po pierwszej połowie to 9-0.

W drugiej połowie Powiśle już nie atakowało tak bardzo,Sanka strzeliła bramkę z karnego ale Powiśle odpowiedziało na to jeszcze 2 razy,najpierw Kamil Piszczek po indywidualnej akcji pewnie uderzył pod poprzeczkę a na sam koniec Marek Sekuła w sytuacji sam na sam uderzył między nogami bramkarza,w tej akcji asystę zaliczył Kamil Piszczek.