Rewanż z Lotnikiem

M.Sekuła 20 min

Kamil Piszczek 72 min

-Pyla 62 min

Powiśle: Piskorz - Sekuła Ł., Lempart, Pospuła, Krzysztof Piszczek (65 Kapera) - Maślanka, Kamil Piszczek, Sekuła S., Urban, Grzebinoga (70 Piszczek M.) - Sekuła M.

Lotnik: Stach P. - Kuchasz, Basiński, Sadko, Urban - Stach M., Ruszała (60 Rumiński), Zosiuk (46 Uroda), Pyla (75 Wardęga), Fiutowski (60 Lorek) - Matysik

W składzie Powiśla zabrakło dziś kontuzjowanego Kuby Szymusia oraz znów chorego Dawida Piskorza.Mecz na początku był równany,okazje miał Marek Sekuła ale nie zdobył bramki.W około 30 minucie właśnie Sekuła trafił do siatki,otrzymał piłkę przed polem karnym,zbiegł do środka i ładnie uderzył lewą nogą przy słupku.

W drugiej połowie wyrównał Pyla,strzałem z pola karnego.Prowadzenie Powiślu dał Kamil Piszczek,który wykorzystał dośrodkowanie Łukasza Sekuły z lewej strony.Ten sam zawodnik miał jeszcze później jedną okazję ale nie zdobył bramki.W końcówce meczu dwiema kapitalnymi interwencjami popisał się Daniel Piskorz.

Kolejny mecz już w Wielką Sobotę o godz.16 na boisku w Ochodzy z Gwiazdą Ściejowice.