Zaczynamy lige

Marek Sekuła (głową)

Paweł Urban

Jakub Szymuś

Piskorz-Pospuła,Lempart,Grzebinoga(M.Piszczek),Maślanka-Urban(Kapera),S.Sekuła,Szymuś(K.Piszczek),Ł.Sekuła-K.Piszczek,M.Sekuła

Opis:

Wynik tak jak na jesień otworzył Marek Sekuła,wpakował piłkę głową do bramki z bliska.Na 2-0 strzelił Urban po świetnym podaniu Pospuły z wolnego.Ostatnią bramkę strzelił Kuba Szymuś który dziś debiutował w naszym zespole w rozgrywkach ligowych.

Mecz był bardzo "brzydki",mnóstwo fauli,przepychanek,kłótni miedzy zawodnikami.Najlepszym przykładem są słowa jakie m.in usłyszał w swoim kierunku M.Sekuła od obrońcy Orła-"wyjedziesz na taczkach" ,po upływie kilkunastu minut został "wycięty" przez jednego z zawodników gospodarzy,przy innej atmosferze była by czerwona kartka,skończyło się na żółtej.