Piskorz-Lempart,Piskorz,M.Piszczek,Grzebinoga-Urban,K.Piszczek(Kapera),Ł.Sekuła,S.Sekuła(Cerek)-Kamil Piszczek,Marek Sekuła

skład Wisły:

Kasza-Lelek,Musiał,Kuś,Kowalczyk,Kowalik,Witanowski,Knapik,Zalewski,Socha,Steczko

opis:

Powiśle na ten mecz wybrało się w osłabionym składzie,zabrakło kontuzjowanych Pospuły,Maślanki oraz Szymusia.Przewagę w meczu zyskali zawodnicy Wisły,ale ich strzały przelatywały wysoko nad bramką albo świetnie w niektórych sytuacjach bronił Piskorz.W 30 min zawodnika Wisły w polu karnym sfaulował Lempart,sędzia wskazał na "wapno",karnego uderzeniem w środek bramki pewnie wykorzystał Witanowski.

Kilka minut później piłkę w polu karnym opanowuje Marek Sekuła i zostaje sfaulowany,sędzia dyktuje kolejnego karnego,sam poszkodowany wykonuje "jedenastkę" i pewnie strzela w lewy róg..

W drugiej połowie na prowadzenie wychodzi Powiśle,Marek Sekuła uderza zza pola karnego,bramkarz odbija piłkę przed siebie a Kamil Piszczek z bliska pakuje piłkę do bramki.Wisła jednak szybko wyrównała,wrzutka z wolnego ,Kuś strzela głową ale broni Piskorz,niestety dobitki już nie miał szans obronić.

Kolejna akcja Wisły,Mateusz Piszczek fauluje zawodnika gospodarzy,kolejny karny a pewnie wykorzystuje go Witanowski.W ostatniej akcji bramke strzela Zalewski który wykorzystał nie porozumienie naszych obrońców i mocnym strzałem zdobył gola na 4-2.