Powiśle Ochodza-Wiślanie II Jaśkowice 1-1

1-0 Marek Sekuła

1-1 Sady(k)

skład:

Piskorz-Pospuła,Piskorz,Lempart,Grzebinoga(M.Piszczek)-Urban,S.Sekuła,Ł.Sekuła(Szymuś),K.Piszczek(Kapera),-Kamil Piszczek,M.Sekuła

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana,swoje okazje miało Powiśle jak ich Wiślanie.Najbliżej strzelenia bramki był Urban który trafił w poprzeczkę strzałem zza pola karnego,zawodników Powiśla także raz uratowała poprzeczka,dobre okazje miał Marek Sekuła ale dobrze bronił bramkarz.

Początek drugiej połowy wyglądał tak samo jak cała pierwsza połowa,Powiśle chciało strzelić bramkę i udało to się,Sławek Sekuła zagrał do Marka Sekuły,a ten strzałem z pola karnego dał prowadzenie Powiślu.Kilka minut później było jednak 1-1,w polu karnym Dawid Piskorz sfaulował napastnika Wiślan,gola z rzutu karnego zdobył Sady,bardzo blisko obrony tego strzału był Daniel Piskorz który w innych sytuacjach także popisywał się dobrymi obronami.