Samobójcze x2

skład:

Piskorz-Pospuła,Grzebinoga,Maślanka(M.Piszczek),Lempart-Urban(Kapera),K.Piszczek(Szymuś),S.Sekuła,Ł.Sekuła(Płonka)-Kamil Piszczek,Marek Sekuła

opis:

Pierwszą bramkę zdobył obrońca Gromu,Urban wrzucił z rożnego a zawodnik gospodarzy trafił do własnej bramki.Kolejnego gola dołożył Marek Sekuła,z prawej strony wrzucił piłkę Kamil Piszczek a Sekuła z bliska trafił głową.Na 3-0 podwyższył znów duet M.Sekuła-Kamil Piszczek,ten pierwszy zagrał w pole karne a Kamil przyjął piłkę na klatkę i "kropnął" po długim rogu.Bramka na 4-0 to znów akcja duetu napastników,tylko tym razem z boku wrzucił Kamil a Marek dołożył nogę i strzelił bramkę.Ostatnią bramkę w tej połowie zdobył nie kto inny jak Kamil Piszczek lobując bramkarza z boku pola karnego.

Druga połowa to już strzelanie prawie samego Sekuły,najpierw wykorzystał sytuacje sam na sam,później uprzedził bramkarza strzałem głową.Kolejne dwie to uderzenia z pola karnego,w miedzy czasie kolejnego samobója dołożył obrońca Gromu po wrzutce Łukasza Sekuły.Festiwal strzelecki zakończył Sekuła strzałem zza pola karnego.