Szczęśliwy remis

Powiśle Ochodza-Gwiazda Ściejowice 3-3

(video z meczu)

Piskorz-Pospuła(Lempart),Piskorz,Grzebinoga(M.Piszczek),Maślanka-Urban,Kapera(K.Piszczek),Ł.Sekuła,S.Sekuła-Kamil Piszczek,Marek Sekuła

O pierwszej połowie nie ma co pisać,bez żadnych konkretnych sytuacji.

Granie zaczęło się w drugiej,odrazu na początku trafił Marek Sekuła,z boku piłkę wrzucił Kapera,w polu karym świetnie odnalazł się Sekuła i pewnie uderzył pod poprzeczkę.Później sytuacja zmieniała się bardzo szybko,nie porozumienie Piskorza i Grzebinogi wykorzystał napastnik Gwiazdy który w sytuacji sam na sam uderzył obok Piskorza.Na 2-1 znów trafiła Gwiazda,zawodnik gości ładnie uderzył zza pola karnego.Momentalnie wyrównał Marek Sekuła,z boku wrzucił Krzysiek Piszczek a Sekuła z 10 metrów wpakował piłkę do bramki.W kolejnej akcji znów Gwiazda wyszła na prowadzenie,napastnik gości uderzył po ziemi zza pola karnego.Ostatnie słowo należało jednak do Powiśla,Kamil Piszczek zagrał głową do Marka Sekuły a ten pięknym wolejem wyrównał stan meczu.

Mini skrót meczu(zdjęcia+video) od 3:50 bramka na 2-2 strzelona przez Sekułę.